Skip to content Skip to footer

Boğazda Tekne Kiralama Hakkında

Boğazda yat kiralama organizasyon düzenleyen veya keyif için düşünen birçok kişinin merak ettiği konuların başında gelmektedir.Gerek İstanbul Boğazında tur atmak,gerek özel kutlamalar için düşünülür.

İstanbul Boğazı’nın güzelliklerini ve tarihi yerleri görmek açısından birçok yerli ve yabancı turist artık Boğazda Yat Kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.İstanbul Boğazında kiralanan bu tekneler normal gezi tekneleri ya da özel yatlar olabilmektedir. Boğazda tekne kiralama günlük veya saatlik olarak seçeneklendirilebilir.

Boğazda Tekne Kiralama Ücretleri

Her kesimin bütçesine uygun olarak sunulan bu hizmet  saatlik ya da günübirlik olarak kirabilen bu gezi tekneleri yarı açık, tam açık ya da kapalı ortam olarak kullanılabilmektedir.

Boğazda tekne kiralama ücretleri genel olarak kiralanacak olan teknelerin özellikliklerine, tura katılacak olan kişi sayılarına ve bu teknelerin kiralama süresine göre belirlenmektedir. Boğazda tekne kiralama hizmeti paketler olarak satışa sunulmaktadır.

Günlük olarak kiralanan bu teknelerin kalkış noktaları ise genel olarak Kadıköy, Eminönü, Kabataş ya da Beşiktaş olmaktadır. Bu tekneler en az 10 kişi, en fazla 500 kişilik olabilmektedir. Paket olarak hizmete sunulan bu günlük ya da saatlik olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Paket olarak da sununabilen Boğazda Tekne Kiralama hizmetimizde şu kategorilere uygun olarak kiralama hizmeti yapabilirsiniz.

Teknede mezuniyet kutlaması turları
Teknede şirket yemeği turları
Teknede sünnet düğünü turları
Teknede iş toplantısı yemeği turları
Teknede sabah kahvaltısı turları
Teknede özel parti turları
Teknede düğün yemeği turları
Teknede nişan yemeği turları
Teknede iftar yemeği turları
Teknede bayi toplantısı turları
Teknede after party turları
Teknede öğle yemeği turları
Teknede adalar boğaz turları
Teknede yüzme turları
Teknede kına gecesi turları